Торговий криптовалютний бот Hash7

Бажаєте гарантовано заробляти на ринку криптовалют без спеціальних знань та умінь? Тоді спробуйте торгового робота Hash7, який стане вашим надійним помічником і повністю автоматизує ваш пасивний дохід на торгівлі криптовалютой. Цей бот працює без перерви, 24/7, не роблячи при цьому жодних помилок. Для нього не важливо який зараз ринок. Він просто щодня виконує свої прямі задачі – заробляти non-stop. І ці фотографії лише підтверджують написане.

Ну як вам такі результати? Подобаються? Тоді чого ви досі чекаєте? Гайда реєструватися та заробляти!

Перейшовши по посиланню, ви потрапите на форму реєстрації, де потрібно підтвердити реферальний код, який вже буде введено в потрібне поле. Без нього не вийде скачати торгового бота. Тисніть “Продолжить” і продовжуйте реєстрацію.

Тепер давайте поговоримо про інші переваги цього бота?

Основні переваги торгового робота Hash7

В основі роботи Hash7 лежить принцип усереднення позицій по спеціальному алгоритму, який не дає вийти в великий мінус у випадку сильного присідання обраної торгової криптовалютної пари. Крім того, можна самому налаштовувати параметри усереднення для збільшення щоденного прибутку. Тобто, ви можете обрати або «заводську» прибуткову стратегію бота, або ж скористатися налаштуваннями Pro. Що може значно збільшити ваш прибуток на довгій дистанції.

Робота бота Hash7 йде з ринковими ордерами, а не лімітними. Таким чином, ваші кошти не заморожуються повністю, в очікуванні поки ціна дійде до раніше виставленого ордера. Вільні кошти може використовувати інша обрана вами торгова пара. А це дасть додатковий прибуток.

Робот запускається всього в кілька кліків з мобільного телефона. Ви можете контролювати його будь коли і будь де. Головне щоб ваш мобільний пристрій був підключений до інтернету. Що стосується першої настройки бота, то це займе не більше 20 хвилин навіть у новачка в сфері криптовалюти. Все робиться легко та інтуїтивно зрозуміло.

Додаток сумісний для всіх мобільних пристроїв, як для iOS, так і для Android. Можна налаштовувати сповіщення, що лише додає зручність та гнучкість в використанні.

Обираючи криптоваютну біржу, вам не потрібно себе обмежувати однією, як це робиться в більшості ботах. Hash7 чудово працює з усіма надійними криптовалютними біржами – Binance, Bybit, HTX та інші. Це лише розширює кількість торгових інструментів (торгових пар) для роботи.

В даного бота присутній трейлінг ордер (трал), який вбудований в системні налаштування.

Для тих хто має своє ком’юніті, або має бажання заробити на розповсюдженні бота, є багаторівнева реферальна програма. Коли ви ознайомитися з її умовами, то будете приємно здивовані.

Торгівля налаштована так, що ваші кошти знаходяться в повній безпеці. Бот не може їх вивести чи перевести куди небудь, так як він працює через API-ключі криптобірж. Це забезпечує максимальну безпеку вашого електронного гаманця на криптовалютній біржі.

Торгова стратегія Infinity Grid

В бота є різні торгові алгоритми, що надає гнучкості в його використанні. Основна його стратегія це Infinity Grid. Її принцип простий і прибутковий – купувати за низькою ціною, а продавати по високій. Найкраще всього підходить для високо волатильних торгових пар, тих які можуть за короткий проміжок часу сильно змінювати свою вартість.

По цьому алгоритму, бот купує обрану криптовалютну пару маленькими частинами з певним кроком і продає коли ціна починає йти до гори. При сильних просіданнях монети бот не відразу відкупає все падіння, а лише з самого низу. Це дозволяє уникнути великих просадок, коли ринок робить різкий хід на дно. Що трапляється досить часто на ринку криптовалюти, особливо на альткоінах.

Ось лише декілька відео, що свідчать про досить пристойний і швидкий прибуток з бота Hash7.

Тож не зволікайте, скачуйте і реєструйтеся в боті та заробляйте свої долари вже сьогодні!