У Києві українська поліція викрила мережу гральних закладів

Під час обшуків, проведених у кількох районах Києва, правоохоронці конфіскували комп’ютерні монітори, телевізори, мобільні телефони та інше технічне обладнання.

За оцінками поліції, загальна вартість вилученого майна склала понад 4 млн. грн. (85 240 фунтів стерлінгів/99 730 євро/ 108 340 доларів США).

За даними Бюро еконормічної безпеки України (БЕБ), заклади надавали відвідувачам послуги з проведення азартних ігор без відповідних ліцензій та дозволів.

У підпільних гральних закладах відвідувачі могли грати в азартні ігри з використанням комп’ютерного обладнання, у тому числі в слоти та рулетку.

До міжвідомчої операції також було залучено Територіальне управління контррозвідки Служби безпеки України. Вона також включала Головне управління Національної поліції та отримувала оперативну підтримку від Національної поліції України.

За оцінками БЕБ, у першому півріччі 2023 року діяльність підпільних гральних закладів коштувала державному бюджету понад 30 мільйонів гривень недоотриманих доходів.

Поліція розслідує справи осіб, пов’язаних з підпільним гральним бізнесом

Після обшуків поліція повідомила, що наразі встановлює повний перелік осіб, причетних до цієї діяльності.

Також проводиться досудове розслідування за фактом схеми за ознаками ч. 1 ст. 203-2 Кримінального кодексу України (незаконне зайняття діяльністю з організації або проведення азартних ігор, лотерей).

Розслідування здійснюватиметься під процесуальним керівництвом прокурорів Київської міської прокуратури.

Обшуки стали останнім викриттям для БЕБ

Ці рейди є останнім викриттям підпільного грального бізнесу в Києві, оскільки раніше цього місяця БЕБ оголосила про завершення аналогічної операції.

Тоді поліція заявила, що закрила чотири нелегальні заклади у Шевченківському, Солом’янському та Святошинському районах столиці.

Після рейдів поліція оголосила про конфіскацію 120 одиниць комп’ютерної техніки ринковою вартістю 1,5 млн. грн.

Обрати онлайн казино для гри на гривні

КОСМОЛОТ

Pin-Up

Super BOSS

Slots City

Favbet